Двері DUO 1900 х 700 Двері Tesli DUO мають стильний дизайн і доступне в декількох варіантах оздоблення, включно з сатинованим склом та різними колірними рішеннями. Вона також обладнана надійною фурнітурою й ущільнювачами, які забезпечують тепло- та звукоізоляцію приміщення. Вона легко відкривається й закривається, забезпечуючи максимальний комфорт і зручність використання. Короб виготовлений із клейового липового бруса. Двері закриваються на клямку, встановлену на ручку, усуваючи пошкодження скла. Переваги: Полотно виготовлене з 4-мм загартованого скла (сталініту), має бронзовий відтінок (тоноване в масі). Вся продукція має гігієнічні та сертифікати якості. Петлі з неіржавкої сталі. Двері універсальні (права, ліва). Технічні характеристики: Вид у сауну та лазню Тип скляна Висота за коробом 1880 мм Ширина за коробом 680 мм Прозорість прозора Товщина полотна 4 мм Наявність порогу без порога Тип відкривання універсальна (права, ліва) Колір бронза Порода деревини липа Гарантія 12 місяців Країна-виробник Україна Матеріал Загартоване скло + дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Порода дерева | Липа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | скляні |
| Товщина полотна | 4 мм |
| Ширина по коробу | 680 мм |
| Вид | у сауну та лазню |
| Прозорість | прозорі |
| Гаранія | 12 місяців |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Спосіб оплати | Оплата готівкою, Visa / MasterCard, безготівкою |
| Наявність порога | без порога |
| Країна виробника | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 858 ₴







