Вагонка липа 86 А в/с
Виробник: Tesli; Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики.
- Матеріал: липа;
- Довжина: 2,2 м;
- Ширина робоча: 86 мм
Короткий опис: ;
- Оплата: Оплата 1.7, Visa/MasterCard, безналичними;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesli |
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Липа |
| Ширина пиломатериала | 86 мм |
| Толщина пиломатериала | 15 мм |
| Тип профиля вагонки | Евровагонка |
| Влажность | 13 % |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | липа |
| Длина | 2,2 м |
| Краткое описание | 1 |
| Оплата | Оплата наличными, Visa/MasterCard, безналичными |
| Ширина рабочая | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297 ₴




